Co ze sobą zabrać oraz jak się przygotować do Sylwestra w Klubie muzycznym

Impreza sylwestrowa w klubie

Czy wiesz, że większość klubów nocnych wymaga od swoich gości, aby w Sylwestra zabrali ze sobą określoną liczbę rzeczy? Aby dostać się do środka lokalu i kontynuować imprezę do wczesnego rana, musisz być przygotowany. Wewnątrz większości klubów nocnych istnieją ścisłe zasady dotyczące tego, co goście mogą przynieść ze sobą. Niektóre z tych ograniczeń mogą wydawać się na początku nieco dziwne, ale wszystkie mają sens, gdy się o tym pomyśli. Nie panikuj; czytanie tego wpisu na blogu pomoże Ci przygotować się na imprezę sylwestrową!

Dowód osobisty, gotówka i telefon

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś upewnić się, że masz, jest twój dowód osobisty, gotówka i telefon. Większość klubów nocnych będzie miała politykę no ID w Sylwestra. Jeśli planujesz wyjść, upewnij się, że masz ze sobą swój dowód osobisty. Jest to nie tylko ważne, aby pokazać dowód swojego wieku przy drzwiach; będzie to również znacznie gładsze i szybsze doświadczenie, jeśli twoja karta zostanie zablokowana. Aby uniknąć stresującej sytuacji, upewnij się, że masz przy sobie swój dowód osobisty.

Poza tym, posiadanie przy sobie trochę gotówki jest dobrym pomysłem. Nie tylko ułatwi to płacenie za wejście i napoje, ale także przyda się w przypadku konieczności podróżowania taksówką. No i oczywiście telefon to pozycja obowiązkowa. Pomoże Ci on zachować bezpieczeństwo podczas nocy i upewni się, że będziesz mógł wrócić do domu pod koniec nocy.

Buty na zmianę

Wiele klubów nocnych wymaga od gości noszenia butów o zamkniętych palcach lub sandałów. Ta zasada jest w miejscu, aby chronić gości przed nadepnięciem na rozbitego szkła, kolczaste obcasy stiletto, lub ostrych przedmiotów, takich jak rozbitych butelek. Jeśli nie jesteś pewien, co powinieneś założyć do klubu, zawsze możesz zapytać bramkarza. Lepiej być bezpiecznym niż żałować i założyć odpowiednie obuwie.

Jeśli planujesz nosić wysokie obcasy, możesz po prostu zamienić je na parę pantofli. O wiele łatwiej jest zdjąć parę pantofli niż parę wysokich obcasów.

Inną opcją obuwia jest noszenie pary skarpet z sukienką lub spódnicą. Może to pomóc uniknąć nadepnięcia na rozbite szkło lub inne ostre przedmioty. Inną zaletą noszenia skarpetek ze spódnicą jest to, że są one świetne w utrzymaniu ciepła.

Woda lub przekąska

Woda to obowiązkowa rzecz do zabrania ze sobą do klubu. Będziesz zaskoczony, jak szybko przechodzisz przez nią po kilku godzinach tańca. Nie ma żadnych napojów dozwolonych wewnątrz klubu, nawet wody. Woda, którą przynosisz do klubu powinna być w butelce. Unikaj przynoszenia napoju przebranego za wodę.

Jeśli nie chcesz pić wody przez całą noc, przekąska jest również dobrym pomysłem. Możesz przynieść ze sobą batonik granola lub trail mix. Jeśli idziesz do klubu, który ma bufet, możesz przynieść ze sobą przekąskę, aby jeść między posiłkami.

W wielu klubach obowiązuje dress code, więc upewnij się, że jesteś nie tylko odpowiednio ubrany, ale także, że masz ze sobą coś do jedzenia lub picia.

Ostatnie wpisy do artykułu

Dlaczego warto wychodzić na dyskoteki lub klubów muzycznych?

Jeśli jesteś samotnym facetem szukającym tego wyjątkowego kogoś, może być trudno poznać nowych ludzi i znaleźć

Więcej

Jak zorganizować urodziny w klubie muzycznym? Przewodnik krok po kroku

Kluby muzyczne są idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Po pierwsze dlatego, że zazwyczaj m

Więcej

Kilka porad dotyczących udanego wieczoru panieńskiego w klubie muzycznym

Wieczór panieński to idealna okazja dla Ciebie i Twoich przyjaciółek, aby się wyluzować, nadrobić zaległości w

Więcej

Dlaczego powinieneś zaplanować wieczór kawalerski w klubie muzycznym?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zaplanować wieczór kawalerski. W końcu to ostatnie hurra prz

Więcej

Zabawa do białego rana: Walentynki w Klubie!

Więc masz randkę i chcesz zrobić wrażenie. Można wziąć ją do drogiej restauracji, lub można wziąć ją gdzieś z

Więcej

Jak zorganizować niezapomnianą imprezę firmową w restauracji?

Więc byłeś na kilku nocach klubowych, ale nie znalazłeś żadnego, z którym naprawdę się połączyłeś. A teraz, gd

Więcej