Zabawa do białego rana: Walentynki w Klubie!

Walentynki w klubie

Więc masz randkę i chcesz zrobić wrażenie. Można wziąć ją do drogiej restauracji, lub można wziąć ją gdzieś z głośną muzyką, tanie napoje i miejmy nadzieję, tanie emocje zbyt. Oto kilka pomysłów na to, jak sprawić, by Twoja walentynkowa randka w klubie była najlepszą nocą w jej życiu. Nie musisz wydawać fortuny na kwiaty i czekoladki. Nowy sweter wystarczy, zwłaszcza jeśli będzie mogła zobaczyć, co pod nim ukrywa. Jeśli masz jakieś zdolności artystyczne, obraz z pewnością w ekspresyjny sposób pokaże Twoje intencje. Jeśli to brzmi jak zbyt wiele pracy, mamy kilka innych pomysłów, które są łatwe i zabawne bez względu na to, kogo zapytasz...

Nie musisz planować wymyślnej kolacji z drogą butelką wina. A jeśli nie chcesz brać taksówki, możesz zaplanować, że przejdziesz tam pieszo lub skorzystasz z komunikacji miejskiej. Klub jest świetnym miejscem na Walentynki. Jest to prawdopodobnie miejsce, w którym znajdziesz najwięcej romantyzmu. Wszyscy są tam, aby świętować święto i możesz być pewien, że znajdziesz kogoś, z kim będziesz mógł dzielić swoje towarzystwo.

Możesz spodziewać się, że nastrój będzie ustawiony z romantyczną muzyką, różowymi dekoracjami i napojami, takimi jak szampan lub truskawkowe daiquiris. Klub jest doskonałym miejscem do nawiązywania nowych znajomości lub ponownego połączenia się ze starym przyjacielem. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy w związku, klub jest świetnym miejscem do świętowania z innymi.

Weź Limo lub usługę samochodową

Jeśli masz zamiar wziąć limuzynę, kup różową. To najbardziej romantyczny ze wszystkich kolorów. I, najlepsze jest to, że nie będzie kosztować fortunę, aby go wynająć. Firmy Limo często będą miały specjalne oferty na wieczór. A jeśli bierzesz taksówkę, możesz poprosić kierowcę, aby umieścić na jakiejś miękkiej muzyki i może włączyć małe światło z tyłu dla ambiance.

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby twój wieczór randkowy był wyjątkowy. A jeśli nie chcesz wydawać żadnych pieniędzy w ogóle, zawsze możesz wziąć transport publiczny.

Ubierz się ładnie, ale nie za ładnie

Nie wychodź za bardzo na przeciw ze swoim ubiorem. Jeśli próbujesz zrobić na kimś wrażenie, nie chcesz wyglądać na bogatego. Chcesz wyglądać tak, jakbyś zarabiał wystarczająco dużo pieniędzy, aby wyciągnąć ją na zewnątrz. Nie chcesz wyglądać tak, jakbyś mógł sobie pozwolić na kupienie jej nowego samochodu. Prawdopodobnie nie chcesz iść całą drogę do smokingu. To jest najlepiej zapisane na Sylwestra. Wszystko czarne będzie robić, nawet jeśli jest to koszula z krawatem.

Nie idź też zbyt swobodnie. Nie chcesz, aby twoja ukochana pomyślała, że próbujesz zaimponować komuś innemu. Oczywiście, niektórzy ludzie są wygodni w workowatych ubraniach i to jest w porządku, ale jeśli próbujesz zaimponować komuś, powinieneś nosić coś, co pokazuje, że dbasz o swój wygląd.

Porady dla Pań

Jeśli chcesz iść na całość, możesz uzyskać specjalny manicure i pedicure, który krzyczy "jestem wzięty". Jeśli chodzi o włosy, istnieje wiele lokówek i różdżek, które sprawiają, że wyglądają jak miękkie, romantyczne loki. Uważaj jednak na ciepło, chyba nie chcesz żeby twój makijaż spłynął razem z gorącem. Możesz użyć wszystkich metod makijażu, takie jak iskrzący highlight na oczach lub shimmer blush na policzkach. Możesz też zdecydować się na coś prostego, jak różowa szminka. Wszystko zależy od Ciebie.

Ostatnie wpisy do artykułu

Dlaczego warto wychodzić na dyskoteki lub klubów muzycznych?

Jeśli jesteś samotnym facetem szukającym tego wyjątkowego kogoś, może być trudno poznać nowych ludzi i znaleźć

Więcej

Jak zorganizować urodziny w klubie muzycznym? Przewodnik krok po kroku

Kluby muzyczne są idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Po pierwsze dlatego, że zazwyczaj m

Więcej

Kilka porad dotyczących udanego wieczoru panieńskiego w klubie muzycznym

Wieczór panieński to idealna okazja dla Ciebie i Twoich przyjaciółek, aby się wyluzować, nadrobić zaległości w

Więcej

Dlaczego powinieneś zaplanować wieczór kawalerski w klubie muzycznym?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zaplanować wieczór kawalerski. W końcu to ostatnie hurra prz

Więcej

Jak zorganizować niezapomnianą imprezę firmową w restauracji?

Więc byłeś na kilku nocach klubowych, ale nie znalazłeś żadnego, z którym naprawdę się połączyłeś. A teraz, gd

Więcej